Çarşamba, 11 Ekim 2017 15:45

Kızılcabölükspor Kulüp Başkanı Osman Duran, yönetim kurulu üyeleri, teknik heyet ve futbolcular Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı makamında ziyaret ettiler.

 

Samimi bir ortamda geçen ziyarette Kızılcabölükspor Kulübü Başkanı Osman Duran, üzerinde Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın isminin yazılı olduğu 20 numaralı Kızılcabölükspor forması ve atkısını Zolan’a hediye etti. Başkan Zolan’a ayrıca Kızılcabölük yöresine özgü kaşık helvası ikram edildi.

Kızılcabölükspor Kulübü’nün gayreti ve Kızılcabölük’lülerin takıma sahip çıkması ile ekibin daha iyi yerlere geldiğine dikkati çeken Başkan Zolan, “Her hafta sonu Kızılcabölükspor’u takip ediyoruz. Gönlümüz sizinle beraber. İyi bir yönetim anlayışı, istikrarlı bir teknik heyet ve başarılı oyuncularınız var. İnşallah bu sezon iyi başlangıcı en iyi şekilde sonlandırarak 2.lige çıkacaksınız. Buna inancım tam. Biz her zaman yanınızda olduk, olmaya da devam edeceğiz. Desteklerimiz devam edecek.” diye konuştu.

Kızılcabölükspor Kulübü Başkanı Osman Duran, ziyarette yaptığı konuşmada, takımın her geçen gün iyiye gittiğini ve daha iyi yerlere geleceklerini söylerken, ”Sizlerin desteği bizler için çok önemli. Biz elimizden geldiği kadar en iyi şekilde bu işi yapmaya gayret ediyoruz. Borçsuz bir şekilde yoluna devam eden bir Kızılcabölükspor var. İnşallah bu sezon şampiyonluğa ulaşırız ve kupayı size getiririz. Hafta sonu oynayacağımız Uşakspor maçına sizleri bekliyoruz.” diye konuştu.

 

 Bu sayfa toplam 358 defa görüntülendi

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodunu okuyamıyorsanız tıklayın