Perşembe, 13 Temmuz 2017 01:58

Denizlispor As Başkanı Necip İrdem, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'a sonsuz kere teşekkür ettiğini dile getirdi.

 

Sitemize açıklamalarda bulunan As Başkan, Osman Zolan'a teşekkür ediyorum ''Daha bunlar başlangıç'' dedi.

İrdem'in açıklamaları şu şekilde: Denizlispor alt yapısında devrim yapıyoruz. Şehrimizin bütün ilçelerini tek tek dolaşıyoruz. Ali Kepenek önderliğinde çok nitelikli bir ekip kurduk. Spor akademisi diplomalı hocalarımız ile eski futbolcularımızdan oluşan muhteşem bir ekip kurduk. Üniversiteden destek alıyoruz. Biz bu şekilde özverili çalışırken yardımlarını hiç bir zaman esirgemeyen Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan'a çok teşekkür ediyorum. Tesislerimizin bakımı, onarımı, ulaşımımız aklınıza gelecek her şeyde ilk başta yardımımıza koştuğu için ona çok şey borçluyuz. İnşallah çok kaliteli futbolcular yetiştireceğiz'' dedi.

DENİZLİSPOR HER KATEGORİDE OLACAKTIR

Alt yapılarda sadece futbol üzerine değil her branşta devrim yaptıklarını hatırlatan İrdem,''Denizlispor markası her branşta olacaktır'' dedi. As Başkan,''Denizlispor'umuz için yüzme branşı kanayan yaraydı. kısa sürede aktif hale getirdik. Mithat hoca ile birlikte yüzme branşımız çok büyük bir ivme kazandı. voleybol, basketbol branşlarında yeni yapılanmalara girdik. Kısa sürede yarışmalara her kategoride katılacağız'' dedi.

 

YAZ SPOR OKULLARINDA 250 KİŞİYİ BULDUK

Denizlispor'un yaz okullarının şehrin her bölgesinde olduğunu hatırlatan İrdem,''Doğan Seyfi Atlı Stadı, Kınıklı Stadı ve Doğan Demircioğlu Statlarında gençlerimize futbol eğitimi veriyoruz. Sayımız daha şimdiden 250'yi buldu. Zaman geçtikçe daha da çok artacaktır. Yaz okullarından bulduğumuz yetenekli gençleri akademi liglerinde ki yarışmacı gruplarımıza kazandırmak ve Denizlispor'umuzun geleceğini sağlam temellere almak istiyoruz'' dedi.

 Bu sayfa toplam 980 defa görüntülendi

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodunu okuyamıyorsanız tıklayın

Çok Okunan Haberler

Pzt
Kas
13
2017
Kızılcabölükspor yardımcı antrenörü Serkan Görgeç 2-1 sona eren Arsinspor maçının ardından açıklamalarda bulundu.   Maçtan önce Arsinspor’u iyi analiz ettiklerini belirten Serkan Görgeç, “Rakibimiz alt sıralarda olmasına rağmen ligin en az gol atan ve en az gol yiyen takımlarından biriydi. Oran olarak maç başına 1 golün altında bir rakam. Arsinspor’un bir kaç maçını da izleme şansımız oldu. Bize karşı savunmaya ağırlık vererek kontra ataklarla gol arayacaklarını biliyorduk. Nitekim de ilk dakikada itibaren oyunu kendi yarı sahalarında kabul ettiler. Golü erken bulunca rakip taktiğini değiştirdi ve biraz daha açık oynamaya başladı. İlk yarıda oyun üstünlüğü bizdeydi ve pozisyonlar bulduk. Rakibe bireysel hatalarla ve defansın arkasına atılan toplarla pozisyon verdik. İkinci yarıya da golle başladık ve farkı ikiye çıkardık. İkinci golün ardından birçok pozisyon bulduk ve farkı daha da yükseltebilirdik. Son vuruşlarda beceri eksikliğimiz vardı. Son 15 dakikalık süreçte rakip biraz daha risk aldı ve üçlü savunmaya dönerek çift forvet oynadılar. Bu süreçte biraz baskı yedik. Rakip 3-4 net pozisyon şansı buldu. Son dakikada gelen gole engel olamadık ve maç 2-1 üstünlüğümüz ile sona erdi. Kazandığımız için mutluyuz. Oyuncuları mücadeleci ve istekli oyunlarından dolayı tebrik ediyorum. 12.hafta sonunda sadece 1 mağlubiyeti olan ve puan ortalaması ikinin üzerinde olan bir takımız. Bu istikrarımızı devam ettireceğiz. Tabi bu maçtan hem verdiğimiz pozisyon anlamında, hem de kaçırdığımız pozisyonlar anlamında da dersler çıkarmalıyız.” diye konuştu.