Perşembe, 04 Mayıs 2017 17:22

Denizlispor’un Mali ve Hukuk İşlerinden Sorumlu Asbaşkanı Taner Atilla, Cuma günü saat 18.00’de Denizli Atatürk Stadı Basın Tribünü Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilecek olan Olağanüstü Genel Kurul öncesi üyelerin mutlaka orada olmasını istedi.

1060 delegesi bulunan ancak 439 üyenin aidatını ödeyip oy kullanacağı seçimlerde Denizlispor 2.Başkanı Mustafa Üstek’in başkan adayı olduğunu açıkladı. Kongrenin ilkinde yapılmasının önemine dikkat çeken Asbaşkan Atilla, “Bütün üyelerimiz hassasiyet gösterip genel kurulda bulunmalıdır. İlk toplantıda yeni yönetim seçilmeli ki ortadan belirsizlik kalksın. Bir an önce ödemeler ve futbolcularla gelecek yılın planları yapılmalıdır” dedi.

Genel Kurul’da gerekli güvenlik önleminin alınacağı ve salona üye olmayın kişilerin giremeyeceği öğrenildi. 1 başkan 24 kişi yönetim kurulundan oluşması beklenen seçim o gün yapılamaması durumunda 13 Mayıs Cumartesi günü yine aynı yer ve saatte yapılacak.

 Bu sayfa toplam 670 defa görüntülendi

Yorumlar 

 
0 #1 büyük başkan 04-05-2017 19:29
taner başkan belediyespor denizlispora bırakıldığında sizde görüntülerin içindeydiniz personellerin oyuncuların hocaların ödemeleri yapılmadıysa bu konunun ardında durun malum denizlisporun ödemelerini bile sıkıntıya sokmuştu bu konuda hassasiyet gösterin... medyada ödemelerin yapılmadığı sürekli dile getirildi insanların haklarını araştırın kongrede sorun başarılar...
Alıntı
 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodunu okuyamıyorsanız tıklayın