Perşembe, 12 Ekim 2017 17:32

İncilipınarkentspor’da sıcak saatler yaşanıyor. Teknik Sorumlu Vural Yiğit istifa ettiğini, yönetim tarafından istifasının kabul edilmediğini fakat bu yönetimle çalışmak istemediğini kendilerine ilettiğini açıkladı.

 

Sezon başında belirlenen bir bütçelerinin olduğunu belirten Vural Yiğit, “80-90 bin TL gibi bir bütçeyle sezona giriş yaptık. Bu yönde harcamalar yaptık ancak şu an tüm takıma ödenen para 1800 lira. Bu futbolcuların çoğunu ben getirdim ve hiçbirisine mahcup olmak istemiyorum. Sonuçta bu insanlarda futbol oynayarak ekmek yemeye çalışan insanlar. Şuan durum bu vaziyette olduğu için ve sonrasında neler olacağını tahmin ettiğim için görevimden kendi isteğimle ayrıldım ve bu yönetimle kesinlikle çalışmayacağım.” dedi.

Futbolcuların büyük bir kısmı paralarının ödenmediği için takımdan ayrılacağı diğer gelen bilgiler arasında. Transfer süresinin bitmiş olmasına rağmen Cuma gününe kadar evrakların götürüleceği öğrenildi. Böyle bir durum söz konusu olursa İncilipınarkentspor, Süper Amatör Lig’den çekilme kararı alabilir.

 

 

Haber: Eren Erdoğan..

 

 Bu sayfa toplam 1189 defa görüntülendi

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodunu okuyamıyorsanız tıklayın