Pazartesi, 09 Ekim 2017 17:11

Süper Amatör Lig’de deplasmanda Pamukkalespor’u 4-0’lık skorla yenen Yeşilköyspor’un Teknik Sorumlusu Arif Uysal Denizli Futbol’a maçla ilgili ve takımın hedefleriyle ilgili açıklamalarda bulundu.

 

Genç ve dinamik bir kadroya sahip olduklarını belirten Uysal, ”Pamukkalespor’un lige geç başlaması ve antrenman eksiklerinin bulunması bizim açımızdan avantaj oldu. Bizde bu avantajı güzel değerlendirerek sahadan net bir galibiyetle ayrıldık. Maçın başından sonuna kadar oyuna hükmeden taraf bizdik. Birkaç bireysel hata dışında takımın performansından memnunum ancak belirtmiş olduğum gibi bu bizim için bir ölçü değil. Pamukkalespor’un eksikleri bize göre daha fazlaydı sonucunda galibiyet geldi. Onlara da bundan sonraki maçlarında başarılar diliyorum.” dedi

Takım olarak hedefleri sorulan Deneyimli Çalıştırıcı, ”Biz Yeşilköyspor olarak Denizli Süper Amatör Lig’e renk katmak istiyoruz. Amacımız şampiyonluktan ziyade futbolcu yetiştirmek, Denizli futboluna futbolcular kazandırmak. Zaten şuan ki kadromuza baktığınız zaman birçok oyuncumuz neredeyse ilk defa Süper Amatör Lig’de mücadele ediyorlar.  Biz bu yönde çalışmalarımıza devam edeceğiz. Amacımız futbolcu yetiştirmek.” dedi.

 

 

Haber: Eren Erdoğan..

 

 Bu sayfa toplam 473 defa görüntülendi

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodunu okuyamıyorsanız tıklayın