Pazartesi, 09 Ekim 2017 15:30

Deplasmanda Bağbaşı Zeytinköyspor’u 3-0’la deviren Serinhisarspor galibiyet serisini devam ettiriyor.

 

Maçla ilgili düşüncelerini Denizli Futbol’a aktaran başarılı çalıştırıcı İbrahim Aktürk, iyi bir seri yakaladıklarını belirterek,” İlk yarı özellikle çim sahada oynadığımızdan dolayı zorluklar yaşadık. Zeminin kayganlığından ve ıslaklığından dolayı oyuncularım ayakta durmakta biraz zorlandılar. Bundan önceki maçlarımızı hep suni çim üzerinde gerçekleştirdik. Aynı şekilde antrenmanlarımızı da suni çim üzerinde gerçekleştiriyoruz. Ama ikinci yarı oyuncularım zemine alıştılar ve gerçek gücümüzü sahaya yansıttık. 3-0 harika bir skor. Oynayan oynamayan bütün oyuncularımı kutluyorum.” dedi.

 

Yönetime ve taraftara ayrı bir parantez açmak istediğini belirten Aktürk,” Deplasmanda bile bizi yalnız bırakmıyorlar. Her maçta ellerinden gelen desteği gösteriyorlar. Bu galibiyeti onlara armağan etmek istiyorum. Ayrıca bizi çok güzel ağırlayan Bağbaşı Zeytinköyspora’da çok teşekkür ediyorum. Onlarında genç ve dinamik bir kadroları var. Bize gerçekten zor anlar yaşattılar ama kazanan taraf biz olduk. Bundan sonraki maçlarında onlara başarılar diliyorum.” dedi.

 

 

Haber: Eren Erdoğan..

 

 Bu sayfa toplam 384 defa görüntülendi

Yorumlar 

 
0 #1 hocana saygılıol 10-10-2017 10:21
hocam sizi 7 nomaralı futbolcunuz oyundan alınca niye o hareketleri yapıyor niye izin veriyorsunuz o topcu kendini hint kumaşımı sanıyor saygısız saha ful cıkınca hocasını fırcılıyor
Alıntı
 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodunu okuyamıyorsanız tıklayın