Pazar, 08 Ekim 2017 22:01

Denizli 1. Amatör Futbol Ligi A grubunda mücadele eden Honazspor , Şahinspor karşısında son dakikalarda yediği golle sahadan 1-0 yenik ayrıldı.

 

Denizli 1. Amatör Futbol Ligi A grubunda mücadele eden Honazspor, yenilenen stadında yüzlerce taraftarının önünde ligdeki ilk puanını almak için büyük çaba harcadı. Maça Teknik Direktör Mesut Türkoğlu yönetiminde, Murat Aydazer-Hasan Çay-Hami Tokul-İsmail Bilir-Yusuf Zengin-Tahsin Can Çakır-Ramazan Yörük-Mustafa Göksu-Murat Yurdaş-Rahman Kürşat Devecioğlu ve Osman Göksu ilk onbiri ile başlayan Honazspor , her iki yarıda da zaman zaman üstün oynayıp yakaladığı pozisyonları golle süsleyemedi. Maçın son dakikalarında ceza sahası önündeki karambolde boşa düşen topu, Şahinsporlu oyuncu gole çevirince, 3 puan Şahinspor’un oldu. Takımın oynadığı istekli ve mücadelecei futbol taraftarlar tarafından alkışlanırken, oyuncular bir sonraki maçta 3 puan almak için ellerinden geleni yapacaklarını söylediler.

 

 

Haber: Emrah Varol..

 

 Bu sayfa toplam 574 defa görüntülendi

Yorumlar 

 
0 #1 Hulusi çiftçi 09-10-2017 20:11
Lütfen yorumlarınızı düzgün ve tarafsız yapınız. Her iki takımında kadrosunu verebilirdiniz ve kimin üstün oynadığını maçı izlemediğiniz için sanırım göremediniz.
Alıntı
 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodunu okuyamıyorsanız tıklayın