Perşembe, 13 Temmuz 2017 02:32

ASKF Seçimleri sonrasında yeni oluşan yönetime giren, futbolumuzun duayenlerinden İsmail Tolcu Denizli amatörü ile ilgili genel değerlendirmeler yaptı.

Tekrardan başkan olan Feyyaz Ceşen ile ilgili açıklamalarda bulunan tecrübeli yönetici, ''Bu işlerin içine girmeden dışarıdan konuşması kolay, Feyyaz Abi Denizli futbolu için büyük bir şanstır'' dedi. Tolcu sözlerine şöyle devam etti.''Ne yazık ki ilimizde Ali İpek'ten sonra lobi sıkıntısı oldu. Şehir dışına gittiğimiz terfi maçlarında yada deplasman karşılaşmalarında takımlarımız hiç itibar görmüyorlardı. Ama bu kaybolan lobiyi tekrardan toparlayabilmek için Feyyaz Abi çok emek sarf ediyor. Amatör kulüplerimiz için büyük yatırımlara imzalar atacak gelişmeler yapılıyor. Stat projelerinin yanında şimdide bir amatör evi projesinin sonuna gelindi. Yönetime girmeden bu kadar olaylara hakim olamıyorsun. Ama şu kısa sürede ASKF Yönetiminin ne kadar özverili çalıştığını gördüm. Böyle bir ekibin parçası olmaktan gurur duyuyorum'' dedi.

TOLCU, ''AYNI GEMİNİN İÇİNDEYİZ''

Kulüplere çağrıda bulunan İsmail Tolcu,''ASKF Seçimleri geride kaldı. O süreçte insanlar kutuplaşmaya gittiler.Artık o süreci şükürler olsun ki atlattık. Önümüzde çok güzel bir sezon var. Bütün takımlarımızın yeni sezonu hayırlı olsun. ASKF Yönetimi olarak her takıma aynı mesafede olacağız. Feyyaz Başkanında dediği gibi bizler aynı geminin içindeyiz. Denizli amatörü ne kadar başarılı olursa Denizlispor'umuzda o kadar başarılı olur'' dedi.

 Bu sayfa toplam 1257 defa görüntülendi

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodunu okuyamıyorsanız tıklayın