Salı, 18 Nisan 2017 10:40

Denizli Merkezspor'un ligin ikinci yarısında yakaladığı başarı hikayesinin baş aktörlerinden olan Ramazan Akça, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

 

Devre arasında Buldan Belediyespor'dan transfer olan ve yeni iş yerinde yaptığı bireysel çalışamalar ile sezona hazırlanan Ramazan, ''Kısa sürede form tutmam programlı çalışmamdan kaynaklandı'' dedi. Akça,''Buldan ekibinde sezon başı kampı geçirdik. Daha sonrasında neredeyse düzenli olarak hiç antrenman yapmadık. Merkezspor tesislerinin Denizli'de olmasından dolayı kendi idmanlarımı kendi salonumuzda yaptım. ilk etapta kor antrenmanları ile başlayıp daha sonra çabuk kuvvet çalışarak sezonu tamamladım. Futbol, basketbol,voleybol yada tenis fark etmez sporun hangi dalı olursa olsun düzenli olarak formda kalmak ve fitness antrenmanları yapmak çok önemlidir. Denizli Merkezspor'un ligde kalması çok büyük bir başarı hikayesidir. Ligin ilk yarısında 4 puan toplayan bir takım ikinci yarıda 25 puan topladı. Takım arkadaşlarımı, teknik ekibimizi ve yönetim kurulumuzu canı gönülden kutluyorum'' dedi.

 

ASLAN,''HERKES SPOR YAPMALIDIR''

Tecrübeli futbolcu Ramazan Akça'nın hem spor antrenörlüğünü yapan hemde ortağı olan Fatih Aslan,''Sadece spor yapmak önemli değildir. Sporu doğru beslenme, düzenli uyku ve aktif dinlenme ile desteklemek gerekir'' dedi. Aslan sözlerine şöyle devam etti.''Sarayköy'de bulunan Lion Fitness Center ile ilçemizin halkına en iyi hizmet sunmaya çalışıyoruz. Ayrıca bireysel olarak spor koçluğunda yapıyoruz. Kişilerin beslenme programlarından, antrenman düzeylerine kadar her şeyleri ile ilgileniyoruz. İnsan sağlığı önemlidir. Bunun için her bireyi spora davet ediyorum. Düzenli yapılan spor kişileri hem kötü alışkanlıklardan uzaklaştırır hemde güçlü ve sağlıklı bireyler olmalarını sağlar'' dedi.

 Bu sayfa toplam 1654 defa görüntülendi

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodunu okuyamıyorsanız tıklayın