Cumartesi, 15 Nisan 2017 12:46

İlimizi Türkiye futbol federasyonu 2016-2017 sezonu U17 Futbol şampiyonası 2. kademe maçlarında temsil eden Yeşilköyspor, finalde kaybetti.

 

Bursa, Antalya, İzmir, Ankara ve İstanbul ekiplerinin yarıştığı müsabakalar Balıkesir'de oynandı. İlk maçta İzmir Balcova ile karşılaşan Yeşilköyspor maçtan, 3-2 galip ayrıldı.  2. maçta gurup finalinde İstanbul Altınova ekibine 4-0 mağlup olarak elendi.

 

Turnuvanın ardından kendi sosyal medya hesabında alt yapı koordinatörü Muhsin Kayan şu açıklamayı yaptı.

TEŞEKKÜRLER "YÜREKLİ ÇOCUKLAR"
Sezon başından bu yana büyük emeklerle geldik bugünlere.. Çok kritik maçlar oynadık.. Grup maçlarında, Play-Off'ta, Türkiye Şampiyonası 1.Kademe ve 2.kademe maçlarında büyük işler yaptınız..
Denizlimize yaşanacak en büyük onurlardan bir tanesini yaşattınız.. İlimizi hem futbol anlamında hem de rakiplere örnek olacak şekilde "Fair Play" ruhuna uygun davranarak bir kere daha "kalitelinizi" gösterdiniz..
Sezonun ilk maçından beri üzerinde durduğumuz "yeneriz, yeniliriz ayrı konu ama rakiple dalaşmadan, didişmeden, tebrik ederek, teşekkür ederek sahadan ayrılın" dedik, sizler bunu dün Balıkesir'de oynadığımız Grup Final maçında da göstererek hem bizleri memnun ettiniz hem de gönüllerde yer ettiniz..

 

 Bu sayfa toplam 4111 defa görüntülendi

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yukarıdaki güvenlik kodunu okuyamıyorsanız tıklayın